• -10%
    Frezyderm – AcNorm Medilike Effect 1 Cream FREZYDERM - 1

Frezyderm AcNorm Medilike Effect 1 Cream

Rregullon prodhimin e yndyrës dhe ka veprim anti inflamator, anti mikrobial dhe anti oksidant për të lëmuar lëkurën me probleme. Përbërësit aktiv gjithashtu parandalojnë formimin e njollave, papulave ose enjtjeve .Mund të përdoret gjatë ose pas trajtimit mjekësor të akneve.

*I testuar dermatologjikisht.

*Pa paraben.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.