Solucion bifazik i cili trajton aknet dhe shenjat ne lekure.

PERMBAN:

  • Glukonat zinku vepron ne shkelqimin e lekures dhe poret
  • Acid salicilik vepron tek aknet dhe shenjat
  • Acid azelaik vepron mbi shenjat

PERDORIMI:

Aplikojeni cdo mbremje ne zonen qe eshte e nevojshme.Merrni nje tampon pambuku dhe zhyteni ne solucion deri tek pjesa me pluhue dhe pastaj aplikojeni.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.