Sebologie  është një xhel i formuluar oer lekurat me akne. që targeton shkëlqimin e tepërt, poret e zmadhuara dhe shenjat ekzistente.

Formula e saj funksionon falë përbërësve aktivë:

  • Glukonat zinku që ofron një veprim në shkeqimin e tepërt dhe poret e zmadhuara
  • Acid salicilik vepron  në njollat dhe shenjat ekzistente
  • Probiotik forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës.

PERDORIMI:

 Aplikojeni xhelin në të gjithë fytyrën mëngjes dhe/ose darkë duke evituar zonën rreth syve

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.