• -10%
    LRP - EFFACLAR DUO+ La Roche-Posay - 1

Efikasiteti i demonstruar në 13,000 subjekte me lëkurë të prirur për puçrra *:

Ndihmon për të korrigjuar shpejt papërsosmëritë ekzistuese, kundërshton rishfaqjen e tyre Efektive pas vetëm 12 orësh.

Efektiviteti kundër shenjave të kuqe dhe kafe.

3337875598071
99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.