• -10%
    LRP - Effaclar duo+ spf 30 La Roche-Posay - 1

PERDORIMI:

Aplikojeni në gjithë fytyrën në mëngjes dhe në mbrëmje, pas larjes me Effaclar Mousse Gel. 

Shmangni zonën rreth syve. Aplikojeni përpara makijazhit. Mund të përdoret vetëm ose i shoqëruar me një hidratues.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.