• -10%
    LRP– Effaclar Micro-peeling Purifying Gel La Roche-Posay - 1

Effaclar Micro-peeling Purifying Gel

Ndihmon në eleminimin e papastërtive dhe pastrimin e pikave të zeza dhe të bardha. Me veprimin e tij të butë eksfoliant, heq qelizat e vdekura duke rigjeneruar lëkurën. Imperfeksione të vazhdueshme: heq intensivisht papastërtitë nga lëkura, heq yndyrën e tepërt dhe pastron në thellësi poret, duke e lëne lëkurën më të butë. Zhbllokon poret dhe lufton aknet. Pastron lëkurën

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.