Noreva Exfoliac Global 6 

Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në të gjithë fytyrën pas pastrimit.

Lipobactol lejon kremin të penetrojë dhe eliminojë bakteret, të rregullojë yndyrën dhe të parandalojë formimin e shenjave post-akne.

Acidi Hialuronik 300 aktivizon mekanizmin mbrojtës të lëkurës, duke rritur prodhimin e defensinës dhe duke ndihmuar në riparimin e qelizave të lëkurës.

Kjo përkujdesje mundëson një eksfolim të menjëhershëm dhe që zgjat falë enkapsulimit të acidit salicilik 2% e kombinuar me rregullimin e proliferimit të keratinociteve, duke shmangur bllokimin e poreve.

Falë ceramideve dhe agjentëve hidratues, hidraton dhe matifikon në mënyrë perfekte lëkurën.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.