Normacne Regulating and Cleansing Night Cream

Ka aktivitet antibakterial, acid salicilik dhe Sensiva S.C. 50 eliminon shkaqet e puçrrave të shkaktuara nga bakteret P.acne. Acidi salicilik stimulon gjithashtu rinovimin e qelizave epidermale, si dhe zvogëlon njollën e lëkurës të shkaktuar nga aknet dhe aknet. Si rezultat, krem ​​përmirëson pamjen dhe qëndrueshmërinë e lëkurës së fytyrës.

Rikthen pamjen e lëkurës së shëndetshme, kompleksi aktiv i AHA dhe L-argininës pastron lëkurën, heq qelizat e vdekura të lëkurës dhe zvogëlon njollat ​​e vogla të lëkurës, rikthen një pamje uniforme. Ka veti qetësuese, allantoina qetëson acarimin e lëkurës, lëkura bëhet e butë dhe e butë. Zvogëlon papërsosmëritë e lëkurës, ka efekt antibakterial, rikthen ekuilibrin hidrolipid.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.