Rilastil Acnestil Xhel larës

Mund të përdoret dhe në lëkurë shumë të ndjeshme. Testuar klinikisht. Testuar për nikel, kobalt, mërkur, paladium dhe krom. Hipoalergjik. Jo komedogjenik. Pa SLES, pa SLS, pa parabenë, pa ngjyrues dhe pa derivate të grurit. Aplikohet në lëkurë të thatë, masazhohet për dy tre minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

98 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.