Clarifying wash është një pastrues i butë që zvogëlon daljen e akneve dhe nxit lëkurën të jetë më e pastër dhe e shëndetshme.

Pasi aktivizohet me ujë, prodhon një shkumë të pasur që vepron me efikasitet për të pastruar poret nga papastertitë që i bllokojnë ato duke lënë lekurën e butë, të qartë dhe të rehatshme.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.