Idealia peeling eshte formuluar per te trajtuar njollat ne lekure. Efekti PEELING arrin te realizohet fale perbereseve te tij si  blueberry polyphenol dhe  fermented black tea duke i dhene lekures njetrajtshmeri dhe shkelqim.

Aplikohet ne mbremje ne fytyre dhe mbahet gjithe naten.

Ne mengjes mos harroni te aplikoni kremin tuaj me spf ,pas cdo trajtimi me idealia peeling

I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.