• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Përshkrimi i Produktit

Për kujdesin e përditshëm të flokëve të bebeve dhe fëmijëve të vegjël. Furça e butë me fije 100% natyrale. Krehëri ka një formë të harkuar për të mbrojtur skalpin.

Përveç krehjes së flokëve furça dhe krehëri ofron një eksperiencë relaksuese për fëmijën tuaj duke e ruajtur skalpin nga gërvishtjet.

Në disa ngjyra të ndryshme.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.