• -5%
    Avent - Baby Care Set Philips Avent - 1
    Avent - Baby Care Set Philips Avent - 2

Avent Set për përkujesjen ndaj bebeve

Ky set kompakt përfshin një numër mjetesh:

Termometër dixhital për matjen e shpejtë të temperaturës

Aspirator nazal me majë të butë –  lejon hapjen e rrugëve të frymëmarrjes të fëmijëve duke i ndihmuar ato të bëjnë një gjumë të qetë.

Furçë dhëmbësh në formë gishtëze – përr masazhimin e butë të mishrave të dhëmbëve apo dhëmbëve.

Set për trajtimin e flokëve dhe thonjve – gërshërë e rrumbullakosur (për të mos e dëmtuar fëmijën), prerëse për thonjtë dhe 3 lima për thonjtë. Krehër i rrumbullakosur dhe një furçë e butë për flokët.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

5 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.