• Në ofertë!
 • -5%
  Batanije Mashkull apo Femër për të porsalindur, Unisex efarma.al - 1
  Batanije Mashkull apo Femër për të porsalindur, Unisex efarma.al - 2
  Batanije Mashkull apo Femër për të porsalindur, Unisex efarma.al - 3
  Batanije Mashkull apo Femër për të porsalindur, Unisex efarma.al - 4
  Batanije Mashkull apo Femër për të porsalindur, Unisex efarma.al - 5
  Batanije Mashkull apo Femër për të porsalindur, Unisex efarma.al - 6
  Batanije Mashkull apo Femër për të porsalindur, Unisex efarma.al - 7

KAPTURONI MOMENTIN: Në vitet e para, fëmija juaj rritet shpejt - shikoni fëmijën tuaj të rritet dhe bëni disa fotografi unike. Kjo batanije prej 130 x 100 cm muaj të porsalindur ofron shumë hapësirë ​​për të rregulluar rekuizitat tuaja fotografike, të tilla si lodra, zbukurime, lule, rroba që përputhen për foshnje ose rekuizita të tjera më interesante të fotografisë.

DHURATA IDEALE PER DITIRLINDJEN: Jepni këtë batanije të shkëlqyeshme që çdo nënë do të donte të merrte. Isshtë një dhuratë e kujdesshme dhe produkt gjurmues për nënat e ardhshme për të dokumentuar kujtimet e viteve të para të foshnjës. Shikoni ata të rriten dhe ndajnë hapat e tyre në mediat sociale me miqtë dhe familjen!

CILALSIA E PAR, EKO-MIK, e trashë dhe e butë: batanija jonë e muajve të porsalindur është bërë prej pelushi prej butë 100% natyral dhe jo-toksik 250g / m², i cili do të jetë shumë komod për foshnjën tuaj. Ne përdorim metoda të printimit me cilësi të lartë, kështu që printimi nuk do të zbehet ndërsa admironi hapat e vegjël të bebes tuaj si hapa të mëdhenj!

MULTIFUNKSIONALE: Kjo batanije është më e madhe se batanijet normale të muajit të foshnjës, mund të përdoret si jastek, batanije karroce, batanije infermierie, batanije per loje dhe më shumë!

2 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.