Subcategories

  Filtrat aktiv

  Agelmin 10 mg - 20 Tableta

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi 409 Lekë
  Availability: 100 In Stock

  Agelmin është një bar antialergjik që përdoret për lehtësimin e simptomave të shkaktuara nga pluhurat, alergjitë e shkaktuara nga gëzofi i kafshëve, teshtima, kruajtje, hundë të bllokuara, lotim dhe skuqje të syve. Gjithashtu përdoret në lehtësimin e ënjtjes, skuqjes dhe kruajtjes së lëkurës.

  Availability: 100 In Stock

   Desloratadine

  ARINAST, është një bar antialergjik, që nuk ju jep përgjumje. Bari ndihmon për të kontrolluar reaksionin alergjik dhe simptomat e saj. Qetëson simptoma të tilla, si tështitje, hundë që rrjedhin ose të irrituara, qiellzë të pezmatuar, sy të kuq, të përlotur apo të irrituar ose alergji prej insekteve, pluhurit lidhur me rinitet alergjike.

  Availability: 100 In Stock

  Alerinit 5 mg është një bar anti alergjik që lehtëson simptomat e reaksioneve alergjike si rrjedhje hundësh, kruarje, skuqje të lëkurës, sy të skuqur dhe lotim të syve. Trajton gjithashtu irritimet e lëkurës dhe reaksionet alergjike të saj. Këto simptomat lehtësohen gjatë gjithë ditës dhe ju ndihmojnë ju ti riktheheni aktiviteteve normale të përditshmërisë dhe gjumit. I përshtatshëm për përdorim në fëmijët 6 vjeç ose më shumë dhe në të rritur.

  Contrahist - 28 Tableta

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi 709 Lekë
  Availability: 100 In Stock

  Contrahist përmban levocetirizinë, e cila është një antihistaminik që përdoret për lehtësimin e simptomave të alergjisë, siç janë lotimi i syve, rrjedhja e hundëve, kruarja e syve/hundës dhe teshtitja. Përdoret gjithashtu për lehtësimin e kruarjeve dhe urtikarieve. Funksionon duke bllokuar një substancë natyrale (histaminë) që trupi juaj prodhon gjatë një reaksioni alergjik.

  Product added to compare.