OTI IPOCROM

Hekuri kontribuon në formimin normal të qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës, në transportin normal të oksigjenit në trup, në funksionimin normal të sistemit imunitar, në uljen e lodhjes dhe lodhjes. Vitamina C rrit thithjen e hekurit, Bakri kontribuon në transportin normal të hekurit në trup, Folati kontribuon në hematopoezën normale, Vitamina B12 kontribuon në funksionimin normal të qelizave të kuqe të gjakut. Vitamina C, bakër, folat dhe vitaminë B12 gjithashtu kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Përbërësit

Vitamina C

Glukonat hekuri

Hidroksi-propil-metilcelulozë (kapsulë vegjetariane)

Stabilizuesi: Amidoni i orizit

Glukonat bakri

Acid folik

Vitamina B12

Paralajmërime

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve të moshës nën tre vjeç. Produkti nuk synon të zëvendësojë një dietë të larmishme dhe një mënyrë jetese të saktë.

5 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.