iHealth TRACK Aparat tensioni Krahu

Karakteristikat

E vërtetuar klinikisht, e aprovuar nga FDA dhe e rekomanduar nga mjeku

Përshtatet krahët e sipërm me diametër 8,7 ″ -16,5 ″ (22-42cm)

Shikoni matjet direkt në ekranin LCD me ndriçim të ndritshëm pa pasur nevojë të lidheni me smartphone

Leximet e presionit të gjakut të koduara me ngjyra (jeshile / të verdhë / të kuqe) sipas rekomandimeve të OBSH-së për vlerësim të lehtë

Sinkronizimi automatik me një prekje përmes teknologjisë Bluetooth me aplikacionin falas iHealth MyVital

Ndiqni ose ndani me mjekun tuaj me lehtësi trendet sistolike, diastolike dhe të rrahjeve të zemrës

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.