• Çmim i zbritur
  • I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Tekstet e saj të butë dhe të shkëlqyeshme me krem xhel shkrihen me shpejtësi në flokë për të vepruar dhe siguruar butësi, qëndrueshmëri dhe shkëlqim të flokëve tuaj në një çast.

Shpejt, flokët tuaj janë më të trashë dhe më të fortë, flokët tuaj rikuperojnë të gjithë vëllimin e tyre.

Formuluar me pa paraben, pa silikoni, pa sulfate, pa ngjyra.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.