• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Pas Shperlarjes se shampos në flokët e dhëmbëzuar, vendosni maskë në gjatësi. Lëreni për 3 deri në 5 minuta. Shpëlarje me bollëk.

Kjo kujdes është formuluar bazuar në ekstraktin e Vernonia dhe Rrushit që ndihmojnë në ristrukturimin efektiv të kokës së flokëve në mënyrë që të krijoni një mjedis që promovon rritjen e shëndetshme të flokëve. Përmban gjithashtu Acid Hialuronik dhe Kolagjen Akacie të cilat lejojnë rimbushjen dhe mbështjelljen e fibrave kapilare.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.