• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Bioscalin – Physiogenina Balsam Forcues për meshkuj dhe femra

1 560,00 Lekë
1 482,00 LekëRuaj 5%
Sasia

Përshkrimi i Produktit

Bioscalin Balsam Forcues, formulë e re me  Physiogenina: për flokë të hidratuar dhe të butë

Jepini flokëve tuaj butësinë në prekje, duke i bërë më të fortë dhe të aftë për ti rezistuar faktorëve të jashtëm, që mund të sulmojnë fibrën e flokut, duke e dobësuar atë. Për këtë arsye, pas larjes së flokut me një shampo specifike, aplikimi i balsamit është i rëndësishëm: për hidratimin e flokut, të tharë nga nxehtësia e tharëses dhe përbërësit kimik të bojërave, dhe për ta mbrojtur nga agjentët e jashtëm.

Bioscalin Balsam me Physiogenina është një produkt kremoz i linjës forcuese e bazuar në kompleksin inovativ,  Physiogenina. I pasur me përbërës hidratues të përzgjedhur, flokët janë më elastike, të shkrifeta, krihen dhe stilohen me lehtësi.

Bioscalin Physiogenina Balsam forcues është i testuar nën kontroll dermatologjik dhe i formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive. Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni balsamin në flokë të lagur pas larjes, lëreni për 2-3 minuta dhe shplajeni.

100 Artikuj