• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Përshkrimi i Produktit

Maska pas shampos Bioscalin Tricoage 45+ është specifike për flokët të cilët me kalimin e viteve bëhen më të hollë, më të dobët dhe të thatë. Falë formulës së pasur me përbërës ristrukturues, ushqyes dhe zbutës, është në gjendje të forcojë dhe hidratojë flokët në thellësi duke i dhënë shkëlqim dhe volum.

Veprimi i shpejtë intensiv anti-aging Tricoage 45+ është i mundur falë përmbajtjes me:

  • BioEquolo ® – kompleks ekskluziv me përmbatje bimore i përbërë nga soja e fermentuar dhe estrakti i Ajuga Reptans, që rivendosin fortësinë në flokë.
  • Biogenina ® – përbërës me veprim ushqyes dhe forcues
  • ColorCare – kompleks inovativ që mbron flokun, i jep shkëlqim dhe zgjat ngjyrën, falë disa ceramideve specifike që mbulojnë fibrën e flokëve dhe një përbërësi aktiv antioksidant, që e mbron nga radikalet e lira.

E testuar dermatologjiksht. Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni  Masken Bioscalin® TricoAGE 45+ pas shampos, në floke të lagur në skalp dhe në të gjithë gjatësinë e flokëve. Lëreni të veprojë për 3 minuta dhe shplajeni.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.