Apivita - Kondicioner mbrojtës ngjyrash

Kondicioner për flokë me ngjyrë:

Ruan dhe zgjat shkëlqimin e ngjyrave duke i mbrojtur nga venitja falë lulediellit dhe vitaminës E.

Hidraton dhe ndihmon në riparimin e qimeve të mbitrajtuara duke e mbrojtur atë nga agresionet e jashtme (rrezatimi UV, ndotja e ajrit dhe stilimi) falë mjaltit të thym, vajit të ullirit dhe kompleksit APISHIELD HS.

I lë flokët jashtëzakonisht të butë, të shndritshëm dhe të menaxhueshëm.

Qetësoni mendjen me vaj të domosdoshëm livande dhe jasmine.

Udhëzime për përdorim

Pas shampos, aplikojeni balsamin nga mesi i gjatë deri në fund të flokëve, lëreni të ndezur për 2-3 minuta dhe pastaj rinoni mirë.

Shmang kontaktin me sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.