Pas Shperlarjes se shampos në flokët e dhëmbëzuar, vendosni maskë në gjatësi. Lëreni për 3 deri në 5 minuta. Shpëlarje me bollëk.

Kjo kujdes është formuluar bazuar në ekstraktin e Vernonia dhe Rrushit që ndihmojnë në ristrukturimin efektiv të kokës së flokëve në mënyrë që të krijoni një mjedis që promovon rritjen e shëndetshme të flokëve. Përmban gjithashtu Acid Hialuronik dhe Kolagjen Akacie të cilat lejojnë rimbushjen dhe mbështjelljen e fibrave kapilare.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.