• -10%
    Vichy Balsam Per Floke me Volum Vichy - 1

Vichy Densi-Solutions Restoring Thickening Balm

Tekstet e saj të butë dhe të shkëlqyeshme me krem xhel shkrihen me shpejtësi në flokë për të vepruar dhe siguruar butësi, qëndrueshmëri dhe shkëlqim të flokëve tuaj në një çast.

Shpejt, flokët tuaj janë më të trashë dhe më të fortë, flokët tuaj rikuperojnë të gjithë vëllimin e tyre.

Formuluar me pa paraben, pa silikoni, pa sulfate, pa ngjyra.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.