Avent Biberon Soothie 

Soothie Shapes është pak më ndryshe se biberonët e tjerë. Forma unike ju lejon të vendosni gishtin në thithë në mënyrë që të mund të lidheni me fëmijën tuaj duke e ndihmuar atë ose të thithë gjirin. Biberonet e silikonit jane te palosshme dhe ka një formë simetrike që do të respektojë çatinë e gojës, dhëmbëve dhe mishrave të fëmijës tuaj ndërsa ato rriten.

2 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.