• -5%
    Avent - Ultra Soft (6-18m) Philips Avent - 1

Avent Ultra Soft

Karakteristikat e thithës Ultra Soft:

  • Thithka me teksturë, e butë ofron rehati dhe lehtësim,
  • Një mburojë e butë, e rrumbullakosur, elastike lë më pak shenja në lëkurë dhe zvogëlon rrezikun e acarimit,
  • Vrima shtesë që lejojnë lëkurën e fëmijës të marrë frymë,
  • Kujdeset për zhvillimin e duhur të zgavrës me gojë të vogël,
  • Çanta e sterilizimit dhe bartjes e përfshirë në set,
  • Mundësia e sterilizimit në një furrë me mikrovalë,
  • I sigurt për pjatalarëse.
99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.