• -5%
    Chicco - Biberón NaturalFeeling Chicco - 1
    Chicco - Biberón NaturalFeeling Chicco - 2

Chicco Biberón NaturalFeeling

Shishe me Ndjenjë Natyrore 6m +, me një dalë të butë prej silikoni të butë dhe të zgjatur me "efekt mami" i projektuar me një bazë më pak kube, i përshtatshëm për të favorizuar mbështetjen e buzëve të foshnjave më të vjetra. Relievet në bazën e thepës imitojnë gjirin e nënës dhe rrisin elasticitetin dhe fleksibilitetin e saj. Me valvul të dyfishtë anti-kolik që parandalon marrjen e ajrit dhe zvogëlon rrezikun e dhimbjeve të barkut.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.