Biberon Physio Air Latex 

Vendet e ventilimit Sigurojnë qarkullimin e ajrit për të minimizuar acarimin e lëkurës. Forma ergonomike Lë hapësirën e nevojshme rreth hundës dhe mjekrës. Super kompakt Dummy merr parasysh karakteristikat fiziologjike të fytyrës së fëmijës, kontakton butësisht lëkurën.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.