Chicco - Well-Being bottle + silicone teat

Imiton në mënyrë perfekte fiziologjinë e gjirit të nënës. Unazat me brinjë në thithin e rritin fleksibilitetin e saj, e lejojnë atë të zgjatet gjatë thithjes dhe i jep asaj një strukturë të ngjashme me thithkat e nënës. Valvula anti-dhimbje barku parandalon gëlltitjen e ajrit, ndihmon në zvogëlimin e dhimbjeve të barkut, lemza dhe regurgitim.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.