GINKO AGRUMI ECO BIO SAPONE LIQUIDO OTI

Ginko biloba vlerësohet veçanërisht për vetitë e tij antioksiduese, ndërsa vaji thelbësor i bergamotit ka veti të rëndësishme antiseptike, shëruese antiflogitike, qetësuese dhe rigjeneruese dhe rekomandohet për të gjitha gjendjet e acarimit të lëkurës, falë një efekti qetësues. Prania e portokallit të ëmbël promovon qarkullimin dhe qarkullimin e qelizave, si dhe ka një efekt antiseptik, pastrues dhe forcues. Limoni është i dobishëm në prani të lëkurës me puçrra, përmirëson qarkullimin venoz në rast të djepave, forcon thonjtë.

Përbërësit

Uji, * Vaji i frutave Olea europaea, Hidroksid kaliumi, * Vaj Cocos nucifera, Glicerinë, * Alkool, Limonen, * Ekstrakt gjethe Ginko biloba, Vaj farë Ricinus communis, Acetat Tokoferil, * Vaj lëvozhure limoni, * Vaj lëvozhge agrumesh, * Vaj i lëvozhgës së agrumeve bergamia shprehur, acid limoni, citrat natriumi, klorur kaliumi, karbonat kaliumi, Linalool, citral. (* nga kultivimi organik)

Informacion shtese

Paketimi

300 ml

Kategoria

Sapunë eko bio

8 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.