• -10%
    OTI - CALENDULA ANICE ECO BIO SAPONE LIQUIDO OTI - 1

OTI CALENDULA ANICE ECO BIO SAPONE LIQUIDO

Përbërësit

Aqua, * Vaj frutash Olea europaea, Hidroksid kaliumi, * Vaj Cocos nucifera, Glicerinë, * Alkool, * Ekstrakt lule Calendula officinalis, Vaj farë Ricinus communis, * Vaj frutash / farëra Illicium verum, Acet Tokoferil, Acid Citrik, Citrate Natriumi, Kalium klorur, karbonat kaliumi, limonene, Linalool. (* nga kultivimi organik)

Fjalen

sapun, qetësues, qetësues, rigjenerues

Paketimi

300 ml dhe

Kategoria

Sapunë eko bio

8 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.