• -10%
    OTI - ZENNZERO LIMONE ECO BIO SAPONE LIQUIDO OTI - 1

OTI ZENNZERO LIMONE ECO BIO SAPONE LIQUIDO

Përbërësit

Aqua, * Olea europaea vaj frutash, hidroksid kaliumi, * Alkooli, * vaj Cocos nucifera, glicerinë, * ekstrakt rrënjor Zingiber officinalis, vaj farë Ricinus communis, acid limoni, * vaj lëvozhge limoni agrumesh, acetat tokoferil, klorid potasiumi, karbonat kaliumi, Limonene, Citral, Linalool. (* nga kultivimi organik)

Fjalen

sapun, rigjallërues, energjik, anti-inflamator, stimulon qarkullimin, djegiet, aknet, lëkurën e papastër, njollat ​​e lëkurës, rrudhat, thonjtë

Paketimi

300 ml dhe

Kategoria

Sapunë eko bio

8 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.