• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 8-të. Të shijshme dhe që treten lehtë Biskotat Holle janë perfekte për beben tuaj, ose si një vakt i ndërmjetëm por dhe për të kafshuar për të mësuar muskujt e gojës.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.