Plasmon il Biscotto dei bambini

Pse të zgjidhni biskotën e fëmijëve?

Për rritjen e saj

- Me kalcium, vitamina B të zgjedhura dhe hekur që kontribuon në zhvillimin normal njohës dhe sistemin imunitar

Për të përmirësuar autonominë e saj

- Me formën e tij unike të krijuar posaçërisht për duart e vogla të bebes tuaj. Shkrihet në gojë falë freskisë së saj unike

Miell italian

- Vetëm miell italian i zgjedhur dhe i kontrolluar me kujdes

Nga Plasmon, për ty

- Gjithmonë i vëmendshëm ndaj nevojave ushqyese të foshnjës tuaj, Plasmon jep një përqafim të ëmbël me një shije të paimitueshme, të dashur edhe nga nënat dhe baballarët

Konsumi i Biskotës Plasmon duhet të kuptohet si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

15g Biskota Plasmon sigurojnë një sasi të konsiderueshme hekuri

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.