Plasmon il Biscotto dei bambini 

Shija e rritjes së bashku

- Për kuriozitetin tuaj

Një recetë e krijuar për të kënaqur kuriozitetin dhe dëshirën e fëmijës tuaj për shije të reja me freskinë perfekte të të gjitha kohërave të biskotës Plasmon

- Për rritjen e saj

Biskota Plasmon shoqëron fëmijën tuaj në rritjen e tij me kalcium dhe vitamina të zgjedhura dhe me hekur i cili kontribuon në zhvillimin normal të njohjes

- Për foshnjën tuaj

Të gjithë përbërësit dhe produktet e Plasmonit kontrollohen me kujdes dhe pa shtuar ngjyrues dhe konservantë *

* sipas ligjit

- Nga Plasmon, për ty

Gjithmonë i vëmendshëm ndaj nevojave ushqyese të foshnjës tuaj, Plasmon ofron një përqafim të ëmbël me një shije të paimitueshme, të dashur edhe nga nënat dhe baballarët.

Konsumi i Biskotës me Krem Qumësht Plasmon duhet të kuptohet si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

15g Biskota për Kremin e Qumështit Plasmon sigurojnë një sasi të konsiderueshme hekuri.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.