Lista e produkteve të markës Lierac

Lierac - Body-Hydra Milk

Çmimi i rregullt 3 250,00 LekëÇmimi 2 925,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Ky locion ne trajte qumshti  hidratues përmban një kompleks hidratues që kombinon veprimet e dy acideve hialuronike. Njeri ka një veprim të menjëhershëm hidratues në lëkurë ndërsa tjetri çlirohet gradualisht. Ajo përmban gjithashtu Silicium dhe ekstrakt Hibiscus me veti tonifikuese dhe zbutëse. Ekstrakti i shegës do i ofrojë lëkurës fortësi dhe qëndrueshmëri.

Lierac - Deridium Cream (DRY)

Çmimi i rregullt 4 640,00 LekëÇmimi 4 176,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Déridium është një krem hidratues kundër rrudhave, ideal për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë, e cila lufton shenjat e plakjes biologjike dhe mjedisore në fytyrë. Falë kompleksit ekskluziv të bimëve LIERAC Alchemilla, Edera dhe Equiseto ngre sintezën e fibrave të kolagjenit për një lëkurë më të re, të tonifikuar dhe të hidratuar.

Lierac - Dioptifatigue

Çmimi i rregullt 2 990,00 LekëÇmimi 2 691,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Korrigjimi i lodhjes se syve. Korrektimi i lodhjes së trajtimit intensiv me peptidet blu anti-dritë Vepron në shenjat e lodhjes në konturet e syve: sytë e fryrë, të lodhur dhe zonat me hije.

Lierac - Dioptipoche

Çmimi i rregullt 2 990,00 LekëÇmimi 2 691,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

 Dioptipoche krem korrigjues i qeskave,rrudhave,elasticitetit te konturit te syve. Korrigjimi intensiv i trajtimit të çanta me dritë blu antiteptidet. Çanta të shkaktuara nga amullia e lëngshme, dhjami i tepërt dhe relaksimi i indeve.

Lierac - Dioptiride

Çmimi i rregullt 2 990,00 LekëÇmimi 2 691,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

TRAJTIMI intensiv i korrigjimit të rrudhave me dritë anti-peptidet. Redukton dukshëm rrudhat, linjat e shprehjes dhe rrudhat e dehidrimit. Bazuar në teknikën estetike të injeksioneve të botulinumit, DIOPTIRIDE vepron në 3 lloje të rrudhave: rrudhat e theksuara, shprehja dhe dehidrimi.

Lierac - Lift Integral Eye serum

Çmimi i rregullt 6 300,00 LekëÇmimi 5 670,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Lierac Lift Integral Eye Lift Serum Eyes and Lids  është një kujdes ngritës kundër plakjes për konturin e syve. Cilësia e saj aktive e xhelit në serum përmban një shoqatë ekskluzive të 2 biopolimerëve natyrorë që formojnë një film dinamik të tenzorit.

Lierac - Lumilogie Brightening Mask

Çmimi i rregullt 3 900,00 LekëÇmimi 3 510,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Frymëzuar nga teknikat e kombinuara estetike të LED dhe peeling, kjo maskë ndriçon menjëherë dhe barazon fytyrën në sajë të përbërësve aktivë specifik që veprojnë kundër njollave në procesin e formimit, të dukshëm dhe të përhapur. 

Lierac - Premium Serum

Çmimi i rregullt 14 980,00 LekëÇmimi 13 482,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Formulim i cili vepron ne thellesi te lkures duke nxitur rigjenerimin qelizor. Kombinimi i acidit hialuronik me ekstraktet e orkides se zeze zbusin dhe ushqejne lekuren. Fale ketij serumi lekura fiton aftesine per te sintetizuar kolagjenin,elastinen.

Lierac - Sebologie Concentrate Anti-Imperfections

Çmimi i rregullt 2 400,00 LekëÇmimi 2 160,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Frymëzuar nga teknika estetike e pastrimit të rishfaqjes, përqendrimi i butonit të ndalimit thith shpejt puçrrat dhe shenjat e mbetura falë përbërësve aktivë me performancë të lartë: glukonat zinku astringjent, acid salicilik keratolitik, frenues i acidit azelaik të shartuar të baktereve përgjegjëse për formimin e butonave dhe pluhur antiseptik kalamine.

Lierac - Arkeskin

Çmimi i rregullt 4 640,00 LekëÇmimi 4 176,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Korrigjimi i lëkurës në menopauzë. Shenjat e plakjes së lëkurës në menopauzë: ndryshimi i gjendjes së lëkurës, thatësia. Frymëzuar nga kërkimet shkencore dhe pasuruar me koncentratin zëvendësues "Hormone-Like'', Arkeskin + korrigjon të gjitha shenjat e plakjes së lëkurës në menopauzë.

Product added to compare.