Lista e produkteve të markës Avene

Avene – Cleanance Krem me SPF 50 për lëkura me...

Çmimi i rregullt 2 800,00 LekëÇmimi 2 520,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Përkujdesje mbrojtëse nga dielli për lëkura me probleme dhe akne.

Produktet fotombrojtëse Avène sigurojnë një mbrojtje të gjerë përsa i përket spektrit UV falë bashkimit ekskfuziv të përbërësve SunSitive Protection të krijuar nga Kërkimet Pierre Fabre:

  • Një kompleks fotombrojtës të optimizuar nga një galenikë e qëndrueshme dhe efikase në kohë.
  • Pretocopheryl pararendësi i vitaminés E (anti-oksidues i fuqishëm) për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira
  • Ujë Termal Avène qetësues anti-irritues.
Product added to compare.