Lista e produkteve të markës efarma.al

ARTIMIN 4 * 30 TAB INTEGRATORE ALIMENTARE

Çmimi 2 190,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Artimin, shtesë ushqimore, me një ndikim të trefishtë për kyçe të shëndetshme dhe elastike. I jep mbështetje fortësisë dhe elasticitetit të tendinave. Komponentët janë klorhidrat glukozamine, sulfat kondroitine, acid hialuronik. Këta shfaqin një ndikim sinergjik: Rrisin lëvizshmërinë e kyçeve, ulin dhimbjet për një kohë të gjatë si dhe nxisin krijimin e kolagjenit. Falë acidit hialuronik rivitalizohet lëkura.

Astrape

Çmimi 2 000,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

 Një suplement ushqimor i bazuar në vitaminën b2, vitaminën B6 dhe vitaminën B12 që kontribuojnë në uljen e lodhjes dhe lodhjes. Ai gjithashtu përmban maka që ka një efekt tonik (lodhje mendore dhe fizike).

BABYDERM Teething gel

Çmimi 1 150,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Lehtësimi i simptomave të dhëmbëzimit të parë.

Xhel për lehtësimin e mishit të dhëmbëve nga simptomat e dhëmbëzimit të parë. Me një kombinim të zgjedhur me kujdes të përbërësve bimorë, zbut dhe kujdeset për mishrat e dhëmbëve, duke ndihmuar fëmijën tuaj që menjëherë të lehtësojë ndjenjën e shqetësimit.

BABYTIME ORO

Çmimi 1 200,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Set mjekësor për kujdesin dhe higjenën e kërthizës tek të porsalindurit.

Seti është i përbërë nga:

– 1 flakon steril 100 ml spray (solucion antiseptic me përmbajtje alkool  etilic 70º, ujë i ç’jonizuar, glicerinë, Methylisothiazolinole, etj.)

– 20 garza të pathurura (20x12cm), secila me paketim të veçantë steril.

BBmilk- Qumesht biologjik ne forme pluhuri

Çmimi i rregullt 3 250,00 LekëÇmimi 3 087,50 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

BBmilk 0-12 eshte nje formule e pershtatshme si burim i vetem ushqimi per bebet nga lindja deri ne muajin e 6-te, ne rast se ata nuk ushqehen me gji. Pas muajit te  6-te BBmilk mund te perdoret si pjese e nje diete te shumellojshme ushqimore dhe mund te perdoret si pjese e nje ditete te shumellojshme ushqimore dhe mund te perdoret si burim i vetem ushqimi per bebet. 

Bio Planete Organic Coconout Oil

Çmimi i rregullt 1 000,00 LekëÇmimi 900,00 Lekë -10%
Availability: 5 In Stock

Vaji i Coconout Organik është një yndyrë vegjetale ideale për pjekje, skuqje dhe gatime enësh. Vaji i kokosit i virgjër përmban një shumicë të acideve yndyrore me zinxhir të mesëm, më së shumti acid laurik. Falë aromës së tij madhështore të kokosit të freskëta, vaji shton një notë të hollë dhe ekzotike në pjatat tuaja. Mund të nxehet në temperatura të larta dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për skuqje dhe pjekje.

Product added to compare.