Lista e produkteve të markës Chicco

Chicco - Vaj Per Masazh

Çmimi i rregullt 670,00 LekëÇmimi 636,50 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Ideale për të masazhuar lëkurën delikate dhe të ndjeshme të foshnjës. Formula e saj, me vajin e krundeve të orizit, e bën atë të butë dhe të butë. Thithur lehtësisht, rekomandohet gjithashtu për heqjen e butë të kapakut të djepit

Chicco - Biberon Well-Being

Çmimi i rregullt 1 000,00 LekëÇmimi 950,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Redukton dhimbjet e barkut dhe çrregullimet e tretjes që lidhen me ushqyerjen me gji. Eshtë shishja ideale për foshnjat. Falë biberonit të ri fiziologjik anti-kolik, fëmija mund të pijë me ritmin e tij, ushqyerja me gji do të jetë instiktive dhe e natyrshme.

Chicco - Detergjent Sensitiv

Çmimi i rregullt 900,00 LekëÇmimi 855,00 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Detergjenti i rrobave Chicco me 1,5 litra në mënyrë efektive largon njollat ​​dhe aromat, duke i lënë veshjet me aromë delikate. Detergjenti i rrobave Chicco është testuar dermatologjikisht në lëkurat më të ndjeshme. 

Product added to compare.