Lista e produkteve të markës BioNike

BioNike - TRIDERM CINQUE

Çmimi i rregullt 1 600,00 LekëÇmimi 1 440,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Krem me efekt barriere, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Veprimi i tij zbutës dhe mbrojtës e bën lëkurën më elastike dhe të butë, duke mbajtur ujë në sipërfaqen e lëkurës dhe duke parandaluar tharjen e lëkurës. 

BioNike Acteen Purifying Cleansing Gel

Çmimi i rregullt 1 270,00 LekëÇmimi 1 143,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Xheli pastrues Bionike Aknet sherben për pastrimin e thellë të lëkurës seborrheike me akne. Efekti "pastrim" lehtëson heqjen e qelizave sipërfaqësore me brirë, zvogëlon bllokimin e gjëndrave dhjamore dhe parandalon formimin e pikave të bardha dhe të zeza.

BioNike Defence Hydra 5 BB Silky Cream Light

Çmimi i rregullt 2 200,00 LekëÇmimi 1 980,00 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

BioNike Defence Hydra 5 BB Silky Cream Light rekomandohet për lagështimin, mbrojtjen, zbutjen e fytyrës dhe minimizimin e papërsosmërive, pa e rënduar atë. Hidraton dhe barazon fytyrën: efekt perfekt i lëkurës së zhveshur. Nikel, krom, kobalt i testuar. Pa konservues. Pa gluten. Pa aromë.   

Bionike Defence Sun 50+

Çmimi 1 800,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Ky produkt është një produkt specifik për trupin që mbron lëkurën nga rrezet UVA-UVB. Bionike Defense Sun 50+ është një lëng diellor me një strukturë ultra të lehta, pa yndyrë. I jep lëkurës një efekt mat. Testohet si jo-komedogjene, pa konservantë, parabene dhe gluten. Mbrojtje UVA-UVB-IR. I papërshkueshëm nga uji.

BIONIKE DEFENCE SUN PRO REPAIR COMPLEX SOFT TOUCH

Çmimi 1 650,00 Lekë
Availability: 100 In Stock

Krem dielli me një strukturë të butë dhe të rehatshme, jo i yndyrshëm, është ideal për fytyrën. Formuluar për fotoprotektim të trefishtë: Mbrojtje kundër dëmtimit afatshkurtër, e garantuar nga sistemi i filtrimit UVA-UVB - Mbrojtje kundër radikaleve të lira të gjeneruara nga rrezet IR - Mbrojtje kundër dëmtimit biologjik afatgjatë, falë ekskluzivit "PRO-REPAIR Complex" i cili forcon mekanizmat natyrorë të mbrojtjes dhe riparimit të ADN-së.

Product added to compare.