Lista e produkteve të markës BioNike

Availability: 100 In Stock

Krem Bionike Defense Deo Talc Formula e emulsionit jo të yndyrshëm, normalizon djersitjen duke i kundërvënë djersitjes së tepërt (hiperhidrozës). Parandalon dhe neutralizon aromat e këqija, duke siguruar një veprim efektiv deodorant. E lë lëkurën këndshëm të thatë dhe të hidratuar. Gjithashtu tregohet pas heqjes së qimeve.

BioNike - Defence Hydra 5 BB Silky Cream Light

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 200 LekëÇmimi 1 980 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

BioNike Defence Hydra 5 BB Silky Cream Light rekomandohet për lagështimin, mbrojtjen, zbutjen e fytyrës dhe minimizimin e papërsosmërive, pa e rënduar atë. Hidraton dhe barazon fytyrën: efekt perfekt i lëkurës së zhveshur. Nikel, krom, kobalt i testuar. Pa konservues. Pa gluten. Pa aromë.   

Product added to compare.