Lista e produkteve të markës Bioscalin

Bioscalin Attivatore Capillare iSFRP-1

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 6 000 LekëÇmimi 5 400 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Aktivizuesi Kapilar Bioscalin me iSFRP-1, me vetëm 1 aplikim në javë, nxit rritjen e flokëve dhe lufton rënien e flokëve. Indikohet në rastet kur flokët i nënshtrohen stresit. Dhe ka një ndryshim të ciklit të rregullt të jetës së flokëve me ngadalësimin e rritjes dhe pasojë humbjen e flokëve.

Bioscalin – Energy Ampula për rënien e flokëve...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 460 LekëÇmimi 4 914 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Trajtimi kundër rënies me ampula Bioscalin  Energy, specifik për meshkuj, është ideal për personat që duan të zgjidhin problemin e rënies së parakohshme të flokëve dhe të stimulohet dalja e flokëve të rinj për të përmirësuar pamjen si dhe funksionalitetin e fibrës së flokut. 

Bioscalin – Energy Shampo forcuese për meshkuj

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 560 LekëÇmimi 1 404 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

E dizenjuar për forcimin e flokëve të meshkujve gjatë larjes dhe për të vepruar si plotësues ideal me shtesën ushqimore dhe ampulat kundër rënies,  Bioscalin ® Energy Shampo i jep fortësi dhe energji flokëve të meshkujve duke i bërë vizualisht më të trashë.

Bioscalin – Energy vitamina për rënien e...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 120 LekëÇmimi 2 808 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Bioscalin Energy është një shtesë ushqimore për flokët specifike për meshkujt që vepron nga brenda duke forcuar flokët dhe parandaluar rënien. Patenta R-Plus Technology për çlirim të ngadaltë mundëson shpërndarjen e përbërësve aktivë direkt tek bulbi, qendra vitale e flokëve.

Bioscalin – Neo PHYSIOGENINA

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 120 LekëÇmimi 2 808 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Shtese ushqimore, e indikuar për femra dhe meshkuj. Ideale në rastet kur flokët janë të dobët ose duke rënë, si shkak i stresit, ndryshimit të stinëve, ushqyerjes së çrregullt dhe ekspozimit në diell. SincroBiogenina është e përbërë mga CronoBiogenina Biotina dhe Zinku,

Bioscalin – Physiogenina Ampula kundër rënies...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 680 LekëÇmimi 4 212 Lekë -10%
Availability: 97 In Stock

Ndryshimet e stinëve, ndotja, duhanpirja, dieta e pabalancuar, stresi : në rast rënie të flokëve, në femra dhe meshkuj, shkaqet mund të jenë të ndryshme. Kur dobësimi dhe rënia e flokëve është e përkohshme, jo e lidhur me moshën, një veprim direkt tek bulbi i flokut do të ishte ideal.

Bioscalin – Physiogenina Balsam Forcues për...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 560 LekëÇmimi 1 404 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Jepini flokëve tuaj butësinë në prekje, duke i bërë më të fortë dhe të aftë për ti rezistuar faktorëve të jashtëm, që mund të sulmojnë fibrën e flokut, duke e dobësuar atë. Për këtë arsye, pas larjes së flokut me një shampo specifike, aplikimi i balsamit është i rëndësishëm. 

Bioscalin – Signal Revolution Lotion

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 7 800 LekëÇmimi 7 020 Lekë -10%
Availability: Out of stock

 Ky locion kundër rënies është një trajtim lokal inovativ për meshkuj dhe femra në formë locioni, që lufton rrallimin dhe rënien e fortë të shkaktuar nga stresi, dieta jo e rregullt dhe medikamentet. Locioni rivendos densitetin dhe volumin, duke riaktivizuar forcën natyrale dhe bukurinë origjinale.

Bioscalin – TricoAGE 45+ Balsam Anti-aging

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 870 LekëÇmimi 1 683 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

E formuluar specifikisht nga Laboratoret Giuliani për të rivendosur fortësinë, butësinë dhe shkëlqimin tek flokët e hollë dhe të dobësuar,  Balsami Bioscalin ® TricoAGE 45+ është produkti ideal për të ushqyer flokët dhe për ti mbajtur të butë dhe të mbrojtur.

Bioscalin – TricoAGE 45+ Maskë forcuese anti-aging

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 350 LekëÇmimi 2 115 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Maska pas shampos Bioscalin Tricoage 45+ është specifike për flokët të cilët me kalimin e viteve bëhen më të hollë, më të dobët dhe të thatë. Falë formulës së pasur me përbërës ristrukturues, ushqyes dhe zbutës, është në gjendje të forcojë dhe hidratojë flokët në thellësi duke i dhënë shkëlqim dhe volum.

Product added to compare.