Lista e produkteve të markës Chicco

Chicco - Vaj Per Masazh

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 670 LekëÇmimi 603 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Ideale për të masazhuar lëkurën delikate dhe të ndjeshme të foshnjës. Formula e saj, me vajin e krundeve të orizit, e bën atë të butë dhe të butë. Thithur lehtësisht, rekomandohet gjithashtu për heqjen e butë të kapakut të djepit

Chicco - Biberon Well-Being

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 000 LekëÇmimi 900 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Redukton dhimbjet e barkut dhe çrregullimet e tretjes që lidhen me ushqyerjen me gji. Eshtë shishja ideale për foshnjat. Falë biberonit të ri fiziologjik anti-kolik, fëmija mund të pijë me ritmin e tij, ushqyerja me gji do të jetë instiktive dhe e natyrshme.

Product added to compare.