Lista e produkteve të markës efarma.al

Availability: 100 In Stock

Manuka Sed Tosse nga Algem Natura është një shtesë ushqimore e bazuar në: Mjalti Manuka dhe ekstrakte bimore të Altea dhe Plantain që promovojnë funksionalitetin e mukozave të sistemit të frymëmarrjes; Trumza promovon rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale ndërsa farat e Grejpfrutit njihen për vetitë e tyre natyrore antimikrobike.

Product added to compare.