Lista e produkteve të markës Florence Organics

Produktet BIO e linjës Florence Organics.

Serumi dhe produktet Florence Organics janë produktet më të shitur ne Amazon sepse sistemi jashtëzakonisht meritokratik i Amazon bëri të mundur që të jenë më të klikuarat në kërkime. Në Amazon Itali është serumi më i shitur, dhe produkti i parë shitës në kategorinë Bukuri.

Altroconsumo, i cili kryen teste të pavarura, i dha atij çmimin e serumit më të mirë ndonjëherë dhe produktit me cilësi më të mirë, dy rezultate që rrallë mund të gjenden në të njëjtën kohë.

Florence Krem Kunder Rrudhave me Sekrecion...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 500 LekëÇmimi 3 150 Lekë -10%
Availability: 50 In Stock

Florence Kremi Kunder Rrudhave i bazuar në sekretimin e kërmillit është një locion kremoz me një strukturë të lehtë dhe të butë të pasur me përbërës aktivë: sekretimi i kërmillit, acidi hialuronik, ekstrakti organik i gojit, vaji i arganit, trëndafili i damaskut, peptidi anti-plakje, vaji i avokados, arginina dhe vitaminat C dhe E. Krem kundër plakjes me efekt hidratues, ushqyes dhe rigjenerues. Përbërësit që përmban ndihmojnë në zvogëlimin e acarimit, rrudhave, puçrrave, shenjave, skuqjeve, strijave dhe njollave të lëkurës për shkak të plakjes ose diellit. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme.

Florence Krem Retinol & Acid Hialuronik 100ml

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 900 LekëÇmimi 2 610 Lekë -10%
Availability: 97 In Stock

100ml Krem Fytyre Bio me Retinol dhe Acid Hialuronik nga Florence Organics 

 • ✅ Krem Bio për Fytyrën me Retinol & Acid Hialuronik 100% të Pastër
 • ✅ Kontur i syve me Vitaminë C / E dhe Aloe Vera
 • ✅ Me agjentë të njohur anti-rrudhë, anti-spot dhe anti-plakje.
 • ✅ Krem hidratues nate.
 • ✅ Testuar Dermatologjikisht 
 • ✅ Prodhuar në Itali

Florence Qumesht pastrues me Acid Hialuronik &...

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 250 LekëÇmimi 2 025 Lekë -10%
Availability: 80 In Stock

Projektuar për nevojat e lëkurës së ndjeshme, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës për përdorim të përditshëm. Për pastrim të plotë, një pastrues i fytyrës ose pastrues puçrra nuk janë më të nevojshëm: Qumështi pastrues i Florence heq përbërjen dhe papastërtitë pa ndryshuar ekuilibrin hidrolipidik. 

Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml

0 1 2 3 4 3 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 250 Lekë -10%
Availability: 42 In Stock

60ML Serum Organik me Vitamina C dhe Acid Hialuronik për Konturën e Syve, Fytyrës dhe Qafës.

 • ✅ Serum Bio për Fytyrën me Acid Hialuronik 100% të Pastër.
 • ✅ Organike me Vitaminë C dhe E.
 • ✅ Me agjentë të njohur anti-rrudhë, anti-spot dhe anti-plakje.
 • ✅ Rezultate të shkëlqyera për konturi syve dhe me Dermaroller.
 • ✅ Prodhuar në Itali.

Availability: 1 In Stock

Vaji i ricinit, i njohur gjithashtu si vaj për rritjen e flokëve, është një vaj me cilësi shumë të lartë. Firence ka zgjedhur një shtypje të ftohtë, për të mbajtur vetitë e saj antibakteriale dhe përmbajtjen e mineraleve, vitaminës E dhe Omega 6/9 në mënyrë të përsosur të paprekur. Hidraton thellë dhe ndihmon në stimulimin e prodhimit të kolagjenit dhe elastinës. Ajo punon në qerpikët, vetullat, thonjtë dhe aktualisht është më e përdorura si vaj për rritjen e flokëve dhe zgjatjen e qerpikëve.

Product added to compare.