Lista e produkteve të markës FREZYDERM

Availability: 100 In Stock

Kremi ofron mbrojtje shumë të lartë nga dielli dhe njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës. Ngjyra mbulon imperfeksionet e lekurës, shenjat dhe diskolorimet. Ndërsa revolucioni Second Skin Technology krijon ndjesinë e një “lëkure të dytë”.Lëkura është e mëndafshtë, e matifikuar dhe zbut shfaqjen e rrudhave. 

Product added to compare.