Lista e produkteve të markës La Roche-Posay

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50+ Cream

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 700 LekëÇmimi 3 330 Lekë -10%
Availability: 2 In Stock

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50+ Cream

La Roche-Posay paraqet Anthelios Age Correct SPF50 +. Kjo krem dielli kundër plakjes mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB, duke ofruar mbrojtje me spektër të gjerë. Korrigjon dukshëm shenjat për shkak të plakjes së fotove, mbron lëkurën nga dëmtimi i qelizave të shkaktuara nga rrezet UV, rrezet IR A dhe ndotja, mbulon skuqjen dhe ndryshimin e ngjyrave, edhe pas procedurave estetike.

LRP - ANTHELIOS 50+ ANTI IMPERFECTION

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 000 LekëÇmimi 2 700 Lekë -10%
Shtoni në shportë
Availability: Out of stock

ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS 50 + është një produkt diellor kozmetik i pasuruar me acid salicilik dhe niacinamid. Formula ofron mbrojtje të spektrit të gjerë kundër rrezeve UVA dhe UVB. Ndihmon në mbrojtjen nga disa dëmtime dhe ndotje infra të kuqe.

LRP - ANTHELIOS 50+ PIGMENTATION

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 000 LekëÇmimi 2 700 Lekë -10%
Availability: 98 In Stock

ANTHELIOS PIGMENTATION TINTED CREAM SPF50 + është një produkt dermatologjik i kujdesit ndaj diellit i pasuruar me Procerad. Formula siguron një mbrojtje të spektrit të gjerë të gjerë (UVA-PF 39, UVB, infra të kuqe-A të caktuar dhe dëmtim të ndotjes) për lëkurën e prirur ndaj hiperpigmentimit të dritës UV dhe të dukshme.

Product added to compare.