Lista e produkteve të markës Mustela

Mustela - Gel Lavant Doux Shampo

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 900 LekëÇmimi 1 710 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Kjo shampo pastron me efikasitet duke respektuar lëkurën, skalpin dhe flokët delikatë të të sapolindurit, bebes dhe fëmijës. Qetëson dhe kompenson efektet tharëse të banjës. Nuk shkakton djegie të syve. Lë një aromë unike mbi lëkurë dhe flokë. Praktik, flakoni-pompë hedh dozën e duhur për çdo përdor

Mustela - Hydra bebe krem fytyre

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 130 LekëÇmimi 1 017 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Formuluar në mënyrë specifike për lëkurën e bebes që nga dita e parë e lindje Hydra Bebe krem për fytyrën është krijuar si përkujdesje e përditshme e fytyrës. Lëkura hidratohet menjëherë dhe për një kohë të gjatë, falë bashkimit të vajrave bimore dhe vitaminave E dhe F. Lëkura është e butë e mëndafshtë në prekje, falë gjalpit Karite

Mustela - Krem Per Strijat

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 500 LekëÇmimi 3 325 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Formuluar posaçërisht për gratë shtatzëna dhe nënat e reja, Mustela Stretch Mark Prevention Cream ndihmon në parandalimin e strijave falë kombinimit të saj inovativ të përbërësve aktivë natyralë. Lehtëson ndjenjën e tensionit në lëkurë falë përbërësit aktiv të patentuar Avocado Peptides, mbështet forcimin e elasticitetit të lëkurës dhe ndihmon në zbutjen dhe relaksimin e lëkurës.

Mustela - Krem ushqyes cold cream

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 400 LekëÇmimi 1 260 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

 I formuluar në mënyrë specifike për përdorim që nga lindja kremi ushqyes për lëkura të thata me Cold Cream është përkujdesja ideale e përditshme e lëkurës së fytyrë. Lëkurat shumë të thata qetësohen dhe ushqehen menjëherë dhe për një kohë të gjatë falë kompleksit ushqyes mbrojtës (Cold Cream + Ceramide) dhe gjalpit Karite.

Product added to compare.