Lista e produkteve të markës OTI

OFFICINE TERAPIE INNOVATIVE

Nga një traditë e shkëlqyer farmaceutike italiane, mbi gjysmë shekulli histori, hulumtoni inovacionin në shërbim të Shëndetit

BE-Stresi - 75 kapsula

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 250 LekëÇmimi 2 025 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Suplementi ushqimor Oti Eu Stress i projektuar për të përmirësuar humorin dhe për të siguruar ekuilibër dhe qetësi kryesisht në rast stresi. Ajo ka një veprim qetësues dhe ndihmon në zvogëlimin e urisë nervore.

OTI - ALOE MENTA LIMONE ECO BIO SAPONE LIQUIDO

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 675 Lekë -10%
Availability: 8 In Stock

Sapun hidratues, qetësues, freskues, astringent. Falë lëngut Aloe, lëkura hidratohet menjëherë deri në shtresat më të thella të dermës. Delikatesa e kësaj bime e bën atë të përshtatshme për lëkurë atopike, të ndjeshme dhe pas ekspozimit në diell. Polisakaridet dhe derivatet e tjerë që përmbahen në Aloe vera e bëjnë atë të përshtatshëm për pastrimin dhe kujdesin e lëkurave të papastra, akneike dhe seborreike. Vaji esencial i mentes kryen një aktivitet freskues dhe antiseptik, ndërsa limoni përmirëson qarkullimin venoz të dobishëm për brishtësinë e kapilarëve dhe djegiet e detit, si dhe forcimin e thonjve.

OTI - B COMPLEX

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 650 LekëÇmimi 2 385 Lekë -10%
Availability: 7 In Stock

Suplement ushqimor me Vitamina B, inositol dhe acid para-aminobenzoik. Vitaminat B te OTI BComplex kontribuojnë në: - ruajtjen e funksionit normal të sistemit imunitar (Vitamina B6, Vitamina B12, acid folik) - mirëmbajtjen e funksionimit normal të sistemit nervor (Biotina, Niacina, Vitamina B1, Vitamina B2, Vitamina B6, Vitamina B12) - mbajtja e metabolizmit normal të energjisë. 

OTI - CALENDULA ANICE ECO BIO SAPONE LIQUIDO

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 675 Lekë -10%
Availability: 7 In Stock

Sapun qetësues, qetësues, rigjenerues, Calendula është një nga bimët më të përdorura në fushën e kometës, veçanërisht për vetitë e saj kundër skuqjes dhe qetësimit dhe për aftësinë e saj për të nxitur rigjenerimin e epidermës dhe dermës. Të gjithë përbërësit natyralë janë me origjinë dhe kultivim organik shumë të zgjedhur.

OTI - FITOFLUX

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 500 LekëÇmimi 1 350 Lekë -10%
Availability: 8 In Stock

Sundew, lulëkuqja, trumza dhe likeni Islandez ndihmojnë në ruajtjen e rrjedhshmërisë normale të sekrecioneve brokiale. Gëlqere dhe marshmallow kontribuojnë në ruajtjen e funksionalitetit normal të mukozave të sistemit të frymëmarrjes.

Product added to compare.