Lista e produkteve të markës Vichy

Availability: 100 In Stock

Formula, e cila është e pasuruar me kripëra minerale, Acid Hyaluronic me burim natyror dhe manozë sheqeri bimore, funksionon për të bllokuar lagështinë dhe për të zvogëluar humbjen e ujit. I përshtatshëm për lëkurë normale / të kombinuar, çehre lë të ndjehet i errët, i freskët dhe i hidratuar deri në 48 orë.

Availability: 100 In Stock

Qetësoni dhe rehidroni lëkurën e ndjeshme me serumin e hidratimit dinamik termik Vichy Aqualia, një formulë inovative, e lehtë që funksionon për të dhënë hidratim të thellë dhe të qëndrueshëm. I butë dhe qetësues, serumi kombinon Vichy Thermal Spa Water me acid hialuronik për të hidratuar dhe qetësuar menjëherë lëkurën

VICHY - BB KREM SPF 50+

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 900 Lekë
Availability: 10 In Stock

Mbrojtje e lartë nga dielli e pasuruar me PhE-Resorcinol për të zvogëluar dhe parandaluar shfaqjen e njollave. BB, formula e saj e lyer ndihmon për të unifikuar fytyrën dhe mund të shërbejë si një bazë përbërjeje. Struktura e saj e thatë dhe e butë thithet shpejt dhe përfundimi është mat dhe natyral.

Product added to compare.